Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Világos, jó elrendezésű lakás eladó Miskolcon – közel a belvároshoz!
Eladó Miskolcon, a Soltész Nagy Kálmán utcában egy 2. emeleti, 63 m²-es, 2 és fél szobás, erkélyes lakás.
A lakás igazán jó elrendezésű, tágas konyhával és külön nyíló szobákkal rendelkezik, ideális családoknak vagy befektetésnek is.
? Világos terek, mindenhol műanyag nyílászárók
? 6 m²-es erkély – kiváló reggeli kávéhoz vagy délutáni pihenéshez
? Gázkazán + lapradiátor a fűtéshez
? Villanybojler a melegvíz ellátásához
? Tartozik hozzá pincehelyiség is
? Fa bejárati ajtó
? Sajátos hangulatú, kellemes lakás
? Kiváló lokáció: minden elérhető gyalogosan – belváros, boltok, tömegközlekedés
Azonnal költözhető, per- és tehermentes ingatlan!
? Irányár:
? Érdeklődni lehet: [Ide írd a telefonszámod vagy e-mail címed]
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 07. Utoljára módosítva: 2025. 05. 08.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Miskolc, 2. emelet