Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kertkapcsolatos, 2015-ös építésű, autóbeállóval!
Maglód jól ellátott, buszmegálló közeli részén kínálunk egy remek elosztású, nappali+3 szobás, saját kertrésszel, fedett autóbeállóval rendelkező tégla lakást.
A terület kertvárosias, családi házak között találjuk ezt a 6 lakásos társasházat (2 szinten 3-3 lakás). A most eladó földszinti lakás saját kapuval rendelkezik, ahova a saját tulajdonú kis udvarba juthatunk be - itt találjuk a fedett autóbeállót is. A lakásnak van bejárata a ház lépcsőháza felől is, de annak használata teljesen elkerülhető -az amúgy jó lakóközösséggel találkozni sem szükséges. Ez a lakás és udvara egy csendes, kis forgalmú utcára nyílik. Főbb paraméterek:
-A tulajdoni lap szerint 80nm, a beépített terasszal 88nm lakóterű lett
-saját tulajdonú 60nm udvar
- kiépített riasztórendszer
- redőnyös, szúnyoghálós ablakok
- saját kazán
- külön wc, fürdőben kád és épített zuhanyzó is
Maglód Budapesttel határos település. A távolsági járatokkal könnyen be lehet jutni akár a belvárosba is, az M0-ás körgyűrű pedig az autós közlekedést segíti elő. Maglódon Auchan, és vele együtt gyors-éttermek, egyéb bevásárlási lehetőségek is épültek. Az ingatlan közvetlen közelében kisbolt, gyógyszertár található, de még az óvoda, iskola is 1km-en belül elérhető.
Az ingatlan 4 szobájával nagyobb családnak is ideális lehet, ahol kis medencével, kerti sütögetéssel nagyon élhető közeget alakíthatnak ki. Ugyanakkor hűsölni lehet a mindössze 3km-re lévő Gyömrői Tófürdő gyönyörű tavában is.
Jöjjön, rugalmasan mutatom az ingatlant!
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 27. Utoljára módosítva: 2025. 06. 27.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Maglód, földszint