Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
River SPA új építésű lakásaiból ajánlom ezt az 56 m2-es, kettő fürdőszobával rendelkező, tágas és kényelmes otthont.
A lakást akár 1 hónapon belül átveheti.
Az új tulajdonosnak már csak egy konyhabútort és a lámpatesteket kell beszereznie.
A vásárlók igényei szerint egyedi fizetési konstrukciókat kínálok.
A RiverSPA 2024 újépítésű luxus lakásai Kőszegen, a Gyöngyös-patak mentén, mind a belvárostól és a vasútállomástól, mind Ausztria határától percekre várják új lakóit.
A nemzetközileg is elismert építész által megálmodott, modern technológiák felhasználásával és páratlan gondossággal kivitelezett, klimatizált és energiatakarékos ingatlanok 33-137 négyzetmétes kínálatukkal egyaránt elégítik ki egyedülállók, párok és családosok igényeit.
Emeljen mindennapjai minőségén: a lakásokhoz közös használatú medence, kerti sütögető, rekreációs övezet és fedett wellness-részleg (szauna, jacuzzi) tartozik.
A parkolást igény szerint fedett autóbeálló biztosítja.
Akár szerelmével pezsgőfürdőzne, akár családjával medencézne, esetleg barátaival grill vacsorázna, innentől el sem kell mennie otthonról.
A RiverSPA előnyös elhelyezkedéséből adódóan az Ausztriába ingázók számára is tökéletes otthont biztosít, ezáltal az ingatlan biztos kiadhatósága és várható magas értéknövekedése okán kiemelten ajánljuk befektetők figyelmébe is.
Tekintse meg kínálatunkat és terjedelmesebb műszaki leírásunkat!
A szerkezetet biztosító alap épület tégla építésű.
- Az épületet teljeskörűen felújítottuk, külső hőszigeteléssel láttuk el. A kialakított új külső megjelenés egy modern, elegáns épületet eredményez.
- Új, háromrétegű, fokozott hő- és hangszigetelésű nyílászárók kerültek beépítésre.
- Új elektromos- és vízhálózatot alakítottunk ki.
- Minden lakás külön vízmérő és villanyórával láttunk el - illetve kiépítésre került a későbbi H tarifa igénylése esetére szükséges elektromos kábelezés is.
- A második szinten található lakások tetőcsatlakozását új és modern technológiájú, fújt hőszigeteléssel bővítettük a tető szigetelését, hogy energiatakarékos lakásokat hozzunk létre.
- Az általunk megadott ár kulcsrakész kivitelezést tartalmaz: szaniterek, csapok és mosdó, elektromos bojler minden lakáshoz, külön klímakészülék a 2.emeleti lakásokhoz, mennyezeti lámpák, kapcsolók-konnektorok, stb. mind a vételár részét képezik.
- A lakások között akusztikailag szigetelt falakat építettünk a teljes csend és nyugalom érdekében.
- Az ingatlan társasházi okirattal és társasházi formában működik majd, így külön helyrajzi számot kap minden lakás.
Érdeklődése esetén kérem, hogy keressen és egy személyes találkozó alkalmával szívesen válaszolok a kérdéseire, a helyszínen megmutatom a lakásokat.
Simon Zsolt
06209504680
ml.ingatlan1@gmail.com
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 09. Utoljára módosítva: 2025. 04. 11.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kőszeg