Eladó téglalakás
Kecskemét, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladó igényesen felújított, III. emeleti, erkélyes, 3 szobás lakás, nyugodt, csendes környéken Kecskeméten a Hunyadivárosban!
Jellemzők:
62 m2
nappali + 2 szoba
2015-ben felújított
tégla építés
klíma
műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval, redőnnyel
szigetelt társasház
gáz konvektoros fűtés
alacsony közös költség
energetikai besorolás: E
közös helyiség
saját tároló
háztartási helyiség
Ajánlom 1-2 gyermekes családoknak, mert az ingatlan jó elosztású, így mindenkinek megfelelő tere van a privát szférához!
Iskola, óvoda boltok a közelben!
Figyelem!
Az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
A tulajdonos kérésére az ingatlan bemutatása egy személyes konzultáció után történik, ahol részletes tájékoztatást kaphat az ingatlan paramétereiről és egyéb kényelmi szolgáltatásairól.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 28. Utoljára módosítva: 2026. 07. 28.
3 szobás téglalakások ára Kecskeméten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Kecskemét, 3. emelet