Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Kecskemét, földszint

+ 5 kép 1/8
72 900 000 Ft72.9 M Ft 1 157 143 Ft/m2
3 szoba
63 m²
földszint
építés éve:1994

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770706
Gömöri Attila
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskemét belvárosában kínálok eladásra egy igényesen, teljeskörűen felújított, BELESZERETŐS nappali + 2 szobás, földszinti lakást.

Ingatlan jellemzői:
-63 nm, nappali + 2 szoba
-földszinti lakás
-7 nm-es pincetároló (benne az árban)
-2020-ban a tégláig visszabontva, magas minőségben, teljeskörű felújítás történt
-új elektromos hálózat
-új vízvezetékek
-új fürdőszoba tusolóval
-új konyhabútor gépesítve
-konyhasziget
-új fanyílászárók, redőnnyel, szúnyoghálóval
-GREE hűtő-fűtő klíma
-4 db elektromos fűtőpanel
-új burkolatok
-energiatakarékos ledizzók, rejtett hangulat világítás

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

72900000 Ft
További információért, illetve időpont egyeztetéssel
kapcsolatban keressen bizalommal.

Az Ön értékesítője: Gömöri Attila +36301399323

Referencia szám: LK016633-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1157 e Ft
1088 e Ft -6%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
72.9 M Ft m Ft
77.5 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

110 M Ft
5 szoba
132 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

24.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

16.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

83.2 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²