Seven Pearl

Eladó téglalakás
Kecskemét, Tetőtér

+ 10 kép 1/13
45 500 000 Ft45.5 M Ft 989 130 Ft/m2
2 szoba
46 m²
Tetőtér
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: Tetőtér
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998863
Nagy Lili
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban!

Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivárosban, egy 46 m²-es, két szobás, világos lakás, amely tejesen különálló konyha-étkezővel rendelkezik, 2026 elején teljes körű felújításon esett át.

Az ingatlan modern, letisztult hangulatú, így új tulajdonosa egy azonnal költözhető, igényesesen megújított otthonba érkezhet.A lakás nincs jelenleg bútorozva.

Jellemzők:
- téglaépítésű lakás
- egyedi gáz-cirkó fűtés
- új, hat ponton záródó Jola biztonsági ajtó
- teljes burkolata megújult, a szobákban vízálló laminált parketta került lerakásra, a konyha és a fürdőszoba új hidegburkolatokat kapott
- a fürdőszoba teljesen felújított, modern kialakítású, Geberit tartállyal
- elektromos hálózat korszerűsítése - új kapcsolók, konnektorok és FI-relé
- klímaberendezés
- 4. emeleti

A lépcsőház rendezett, csendes és fűtött, a földszinten közös tároló is rendelkezésre áll.A lakáshoz tartozik egy 19 m²-es, önálló helyrajzi számon nyilvántartott garázs annak vételára további 8 millió Ft amit kötelező a lakással együtt megvásárolni, amely kényelmes és biztonságos parkolási lehetőséget biztosít.

Az elhelyezkedés kiváló: a buszmegálló néhány lépésre található, iskola, bölcsőde, posta és bolt pár perc sétával elérhető. Az Aldi és a Lidl autóval néhány perc alatt megközelíthető, a Mercedes-Benz gyár pedig körülbelül 14 perc alatt elérhető.

A Duna House teljes kínálatával, valamint díjmentes, teljeskörű hitel, támogatott hitel, babaváró ügyintézéssel kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal! Várom érdeklődését!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK088630

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
989 e Ft
999 e Ft 1%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
45.5 M Ft m Ft
58.4 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

85.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Bácsalmás
Eladó téglalakás

Bácsalmás

7.49 M Ft
3 szoba
77 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.99 M Ft
2 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

24.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Felsőszentiván
Eladó téglalakás

Felsőszentiván

23.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

83.2 M Ft
2 szoba
57 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

88.4 M Ft
3 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

99 M Ft
5 szoba
129 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

72.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét