Eladó téglalakás
Kecskemét, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Igazi Ritkaság!
Saját lakásnak, vagy befektetési céllal is!
Az Arborétum Lakóparkban EXKLUZÍV környezetben 2 fedett erkélllyel rendelkező 1. emeleti, nappali + 2 hálószobás igényes, szép lakás eladó.
További jellemzők:
- szigetelt tégla épület
- klimatizált
- kádas fürdőszoba
- külön wc
- redőnyös, hőszigetelt üvegezésű ablakok mindenhol
- a nappaliból 2 terasz nyílik
- alacsony rezsiköltség
- sok beépített bútor
- igényes burkolatok
2020-ban a lakást felújították, kialakítása során minden szempontból a paraktikusságra és a harmóniára törekedett a tulajdonos. Nagyon hangulatos, szép otthont sikerült berendezni 77 nm-en.
A lakáshoz egy teremgarázsban lévő gépkocsi beálló is megvásárolható. Ez külön helyrajzi számmal rendelkezik. Irányára 8 millió Ft.
Gyorsan döntsön, ha ilyen lakást szeretne! Hívjon mielőbb!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 02. 24.
3 szobás téglalakások ára Kecskeméten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Kecskemét, 1. emelet