City Pearl

Eladó téglalakás
Kecskemét, Tetőtér

+ 8 kép 1/11
55 900 000 Ft55.9 M Ft 1 300 000 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
Tetőtér
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: Tetőtér
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 900
Szőke Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kecskemét belvárosában, kiemelten frekventált utcában, 2003-ban épült, újszerű, szigetelt, gyönyörűen karbantartott, kis lakóközösségű társasházban, bruttó 53 nm-es, FIATALOS, nappali-amerikai konyhás + hálószobás, NAGYON ALACSONY REZSI KÖLTSÉGŰ, francia erkélyes lakás ELADÓ!

Jellemzők:
- nettó 43 m2, ( bruttó 53 m2 )
- Új 3,5 kw-os hűtő-fűtő Samsung klíma.
- A társasház idén szeptemberben fűtéskorszerűsítésen esett át, melynek keretében vadonatúj, energia hatékony Bosch gázkazán került beépítésre a lakásba.
- Velux tetőtéri ablakok külső hővédő és belső teljes fényzáró rolóval, szúnyoghálóval.
- Beépített szekrények az előszobában és hálószobában világítással. A teljes helykihasználás érdekében a tetősík terjedelmében további beépített szekrény került kialakításra, mely tökéletes tároló is egyben.
- Tágas fürdőszoba sarokkáddal, Wc külön helyiségben.
- Beépített spotlámpák.
- Közös költség: 8800.-Ft, mely felújítási alapot is tartalmaz
- Rezsi kb: 20.000.-Ft

Lokáció: kiváló elhelyezkedés, Főtér, piac, éttermek, gyógyszertár, orvosi rendelő 5 perc sétára. Főbb közlekedési csomópontok, helyi és távolsági buszpályaudvar, vasútállomás 10 perc sétára.
A szomszédos utcákban bölcsődék, óvodák, általános- és szakközép iskolák egyaránt megtalálhatóak. A tanító képző főiskolai kar 2 perc sétára található.

Elhelyezkedése miatt kiváló választás lehet minden korosztály számára, akár otthonnak vagy befektetésnek.
Az ingatlant jelenleg bérlők lakják, akik esetleg szívesen maradnának, tovább is bérelnék a leendő tulajdonostól.

Hívjon bizalommal, nézze meg személyesen! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392250

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1300 e Ft
969 e Ft -34%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
55.9 M Ft m Ft
56.4 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Kiskunfélegyháza
Eladó téglalakás

Kiskunfélegyháza

27 M Ft
4 szoba
101 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

77 M Ft
2 szoba
57 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Soltvadkert
Eladó téglalakás

Soltvadkert

69.99 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

37.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

44.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Baja, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

52.8 M Ft
2 szoba
55 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kecskemét, Mária-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

83.2 M Ft
2 szoba
57 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás