Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó igényes kivitelezésű, új építésű, 90 m2-es lakás Kecskemét belvárosában.
A csendes, egyirányú utcában található lakás az első emeleten helyezkedik el. Az ötletes kialakításnak köszönhetően mind az amerikai konyhás nappali, mind a további három szoba üdítően világos. A lakáshoz az utcáról távirányítóval nyitható 20,4 m2-es garázs tartozik, mely további 10 millió Ft. A tágas garázsban vízcsap és konnektor is található.A ház előtt két autó is kényelmesen parkolhat.Korszerű geotermikus fűtés biztosítja az otthon melegét a padlón keresztül, a mennyezethűtés pedig optimális hőfokon tartja a belső klímát.A gazdaságos üzemelés miatt alacsony fenntartási költségekre számíthat, 3 hálószoba, egy fürdő+WC és egy különálló WC lett kialakítva.A fürdőszoba tágas és világos, különlegessége a dupla mosdó, valamint a dupla mosdószekrény.
A lakás teljes területe laminált padlóval burkolt, kivéve a háztartási helyiséget, a fürdőszobát és a külön mosdót.
Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 08. Utoljára módosítva: 2025. 06. 08.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kecskemét, 1. emelet