BAM Living

Eladó téglalakás
Hévíz, földszint

+ 17 kép 1/20
85 000 000 Ft85 M Ft 578 231 Ft/m2
4 szoba
147 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 588
Lotus Home
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó, tágas lakás Hévízen – 147 m², terasszal és garázzsal!

A népszerű fürdővárosban, Hévízen, a központtól mindössze 1,5 km-re kínálunk eladásra egy tágas, kényelmes lakást, amely kiváló lehetőség akár állandó otthonnak, akár nyaralónak.

Főbb jellemzők:

Lakótér: 147 m²

Terasz: 9 m² – ideális pihenésre, friss levegőn elfogyasztott reggelikhez vagy esti kikapcsolódáshoz

Elrendezés:

3 hálószoba, mindegyikhez tartozik saját fürdőszoba és WC

Nappali egy légtérben a konyhával és étkezővel, ahol hangulatos kandalló is helyet kapott

Fűtés és komfort:

Gázkazán, elektromos fűtés és kandalló is rendelkezésre áll

Hűtő-fűtő klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet minden évszakban

Hőszigetelt műanyag nyílászárók, az épület északi oldala is szigetelt

Parkolás:

Saját garázs

Plusz egy udvari beállóhely

A lakás egy háromlakásos, csendes társasházban található – kevés szomszéd, nyugodt környezet!

További információért vagy megtekintési időpontért keressen minket bizalommal az alábbi elérhetőségek egyikén!

Großzügige Wohnung in Hévíz zu verkaufen – 147 m² Wohnkomfort mit Terrasse, Garage & Carport

In der beliebten Kurstadt Hévíz, nur ca. 1,5 km vom Zentrum entfernt, steht diese großzügige, komfortable Wohnung in einem gepflegten Drei-Parteien-Haus zum Verkauf.

Eckdaten:

Wohnfläche: 147 m²

Terrasse: 9 m² – ideal zum Entspannen oder Frühstücken im Freien

Lage: ruhige Wohngegend, gute Erreichbarkeit

Raumaufteilung & Ausstattung:

3 Schlafzimmer, jeweils mit eigenem Bad und WC

Offener Wohnbereich mit Küche und Essplatz, ausgestattet mit gemütlichem Kamin

Moderne Kunststofffenster mit Wärmedämmung – auch an der Nordseite des Gebäudes

Klimaanlage mit Heiz- und Kühlfunktion für ganzjährigen Komfort

Heizung:

Gastherme, elektrische Heizung, Kamin und Klimagerät – mehrere Heizoptionen für maximale Flexibilität

Parkmöglichkeiten:

Eigene Garage

Zusätzlich überdachter Stellplatz (Carport) im Innenhof

Diese Wohnung bietet reichlich Platz und Komfort für Familien, Paare oder Ruhesuchende, die die Nähe zur Natur und die Annehmlichkeiten der Stadt gleichermaßen schätzen.

Bei Interesse oder für weitere Informationen freuen wir uns auf Ihre Kontaktaufnahme!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Hévízen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hévíz m² ár
578 e Ft
874 e Ft 34%
Ennek az ára
Hévíz átlagár
85 M Ft m Ft
96.7 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hévíz, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

89 M Ft
3 szoba
88 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

84.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

49.8 M Ft
2 szoba
46 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

79.275 M Ft
2 szoba
60 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

40 M Ft
3 szoba
50 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

96.85 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

212 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

80.811 M Ft
2 szoba
84 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

113 M Ft
2 szoba
90 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
145 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

81.95 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

104.841 M Ft
2 szoba
53 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

83.48 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
228 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

77.48 M Ft
1 + 1 szoba