Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Hatvan, földszint

+ 15 kép 1/18
52 500 000 Ft52.5 M Ft 700 000 Ft/m2
1 + 2 szoba
75 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 329
Burik Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Hatvanban Heves Vármegyében egy 75 nm-es vegyes falazatú teljeskörű felújítás alatt álló ingatlan, melynek telekterülete 939 nm. Ehhez tartozik még hozzá a 30 nm-es emeleti szoba, ami kialakítható vendégszobának vagy akár külön lakrésznek is! Az ingatlan teljes villany ( 1*32 A), víz és csatornahálózata felújításon esett át. Télen a meleget gáz cirkó biztosítja. Az ingatlan teljes nyílászáró csere megtörtént mind az ablakok mind pedig az ajtók 7 kamrásak és 3 rétegű üveggel rendelkeznek. Kívülről teljes szigetelést kap amely 10 cm lesz. Az udvar nagy része térkövezve lesz és kialakításra kerül egy kiülős sütögetős rész is . A parkolást egy 5*3-as acél szerkezetű garázs biztosítja. Beépített tetőtérrel rendelkezik, amely a konyhából közelíthető meg és 2 ablakkal van felszerelve. A tetőteret leszámítva teljesen akadálymentesített az ingatlan. Hatvanban rengeteg munkalehetőséget biztosítanak a gyárak (Bosch) és az M3-as autópályán rendkívül gyorsan elérhető Budapest. Az ingatlan nagyon jó helyen helyezkedik el a központtól 5 perc sétára. Amennyiben az ingatlan megvásárlásához hitelre van szüksége, az OTP kedvező konstrukciót tudom ajánlani!

Referencia szám: M327215

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás téglalakások ára Hatvanban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hatvan m² ár
700 e Ft
137 e Ft -410%
Ennek az ára
Hatvan átlagár
52.5 M Ft m Ft
10.4 m Ft -407%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hatvan, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

77 M Ft
5 szoba
130 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

52.5 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

22 M Ft
2 szoba
64 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

65 M Ft
4 szoba
84 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

65 M Ft
3 + 1 szoba
81 m²
Demjén
Eladó telek

Demjén

12.9 M Ft
1108 m²
0 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

49.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

54.9 M Ft
3 szoba
96 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

65 M Ft
4 szoba
84 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

37.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Mezőszemere
Eladó családi ház

Mezőszemere

11 M Ft
3 szoba
72 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

65 M Ft
4 szoba
84 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

52.5 M Ft
1 + 2 szoba
76 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

59.99 M Ft
3 szoba
95 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

59.99 M Ft
3 szoba
95 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

52.5 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

60 M Ft
6 szoba
151 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Hatvan
Eladó téglalakás

Hatvan

39.9 M Ft
9 szoba
200 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Rétság
Eladó téglalakás

Rétság

39.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonszepezd
Eladó családi ház

Balatonszepezd

299 M Ft
5 szoba
220 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

108.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

91.5 M Ft
2 szoba