Astora Art House

Eladó téglalakás
Hajdúszoboszló, földszint

+ 1 kép 1/4
66 990 000 Ft66.99 M Ft 697 813 Ft/m2
3 szoba
96 m²
földszint
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234106
Spák-Haraszi Andrea
Duna House Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hajdúszoboszló, a fürdőhöz közeli, központi közelében, mégis
csendes utcában új építésű társasházi lakás ELADÓ!

Az ingatlan főbb jellemzői:
- 5 lakásos társasházban található
- a lakás földszinti elhelyezkedésű
- 30 -as Porotherm téglafalazat + 15 cm szigetelés
- 10 cm - es tégla válaszfalak (lakáson belül)
- 63 nm alapterület + 7 nm terasz + 116 nm saját használatú kert
- nappali - konyha - étkező egyben + 2 hálószoba
- fürdőszoba,- Wc külön helyiségben
- D - i tájolásának köszönhetően, gyönyörű napfényes az ingatlan
- bukó,- nyíló, 3 rétegű műanyag nyílászárók
- 5 ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
- a nappaliba 1 db klíma kerül felszerelésre
- egyedi gáz - cirkó fűtés
- minden helyiségben padlófűtés
- minőségi beltéri ajtók, szaniterek és burkolatok kerülnek beépítésre

A lakáshoz garázs (+ 12 M Ft) vagy fedett gépkocsi beálló (+ 10 M Ft) vásárlására van lehetőség!

Ez a társasház tökéletes választás fiatal pároknak, családoknak, akik új, energiatakarékos és intim lakókörnyezetet keresnek Hajdúszoboszlón.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását!

BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN

Referencia szám: PR065811/LK/26053

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
698 e Ft
988 e Ft 29%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
66.99 M Ft m Ft
72.8 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

79 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

550 M Ft
30 szoba
1260 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

60 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

60 M Ft
1 szoba
45 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen
Eladó téglalakás