Metrodom

Eladó téglalakás
Hajdúszoboszló, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
50 000 000 Ft50 M Ft 1 315 789 Ft/m2
1 szoba
38 m²
1. emelet
építés éve:2016

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 38 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 227
Jenei Ferenc Attila
B&F Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladóvá vált egy igazi kivételes lehetőségű lakás Hajdúszoboszlón, a termélfürdőhöz közel. Ez a luxus téglalakás 38 négyzetméter, mely az első emeleten kapott helyet a 2016-ban modern stílusban épült társasházban.

A lakás tágas és jó kialakítású, a teret pedig nagyobbítja a hozzá tartozó 5 m2-es erkély. Az északnyugati tájolásnak köszönhetően a lakás világos és napfényes, ideális otthont teremtve a mindennapi élethez vagy azonnal kész a befektetés kihasználására.

Bútorozottan kínáljuk eladásra, és az irányár 50 000 000 Ft.
Ha szeretne egy modern, igényes lakást a város legkeresettebb részén, ne habozzon, hívjon, és tekintse meg ezt a különleges ingatlant!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
1316 e Ft
1296 e Ft -2%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
50 M Ft m Ft
53.1 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

89.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

60 M Ft
1 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

79.9 M Ft
3 szoba
124 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

48 M Ft
1 szoba
34 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

61.5 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

68.9 M Ft
4 szoba
78 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz