City Pearl

Eladó téglalakás
Hajdúböszörmény, földszint

+ 6 kép 1/9
85 900 000 Ft85.9 M Ft 1 034 940 Ft/m2
3 szoba
83 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 269
Müller Panna Petra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS ELADÓ HAJDÚBÖSZÖRMÉNYBEN – JÓKAI U-BAN

Bruttó 83,42 m², nettó: 73,16 m2-es modern belső kétszintes nappali + 2 szobás lakás leköthető.
Várható költözés: 2026. december

Irányár: 85,9 millió Ft

Elővásárlási kedvezmény 2026. május 31-ig!
AJÁNDÉK GÉPESÍTETT KONYHABÚTOR!

A lakás főbb jellemzői

Korszerű, hőszigetelt épület
Beépített konyhabútor sütővel és főzőlappal
Modern villanyszerelés, minőségi szerelvények
Fürdőszoba teljes burkolattal és szaniterekkel
Hőszivattyús fűtés és hűtés napelemes rendszerrel
Energetikai besorolás: A+
Zárt udvar automata kapuval
Térburkolt parkolók
Nagy zöldfelület, közös kert

Elérhető lakás

6. lakás – Belső kétszintes
bruttó: 83,42 m² – 85.900.000 Ft
nettó: 73,16 m2

Kültéri parkoló (15 m²): 2.000.000 Ft / db
(a parkoló megvásárlása kötelező)

Kiegészítő lehetőségek
(nem kötelező megvásárolni)

Fedett garázs (17,3 m²) – 10 000 000 Ft / db
Pince tároló (7,61 m²) – 2 800 000 Ft / db
Pince tároló (5,29 m²) – 1 950 000 Ft / db

Kinek ideális ez a lakás?

Fiatal pároknak vagy kisebb családoknak, akik egy modern, energiatakarékos otthonban szeretnék megkezdeni közös életüket.

Befektetőknek, mivel az új építésű, jó műszaki állapotú lakások iránt folyamatos a kereslet, így könnyen kiadható és stabil bérleti bevételt biztosíthat.

Az új építésnek és a korszerű gépészetnek köszönhetően alacsony fenntartási költségekkel lehet számolni, ami hosszú távon jelentős megtakarítást jelent.

Kizárólag irodánk kínálatában!

Teljes körű, ingyenes hitelügyintézés:
CSOK, OSP, Babaváró, piaci hitelek intézése.
Ügyvédi háttér.

Forduljon hozzánk bizalommal – levesszük az ügyintézés terheit az Ön válláról!

Érdeklődés: 06 70 611 1318

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Hajdúböszörményen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúböszörmény m² ár
1035 e Ft
879 e Ft -18%
Ennek az ára
Hajdúböszörmény átlagár
85.9 M Ft m Ft
69.6 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúböszörmény, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

50 M Ft
2 szoba
52 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

82.95 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

65.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

65.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

79.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

65 M Ft
2 szoba
71 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

91.9 M Ft
2 szoba
89 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

65 M Ft
2 szoba
71 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

49.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Hajdúböszörmény
Eladó téglalakás

Hajdúböszörmény

89.9 M Ft
2 szoba