Oasis Residence

Eladó téglalakás
Győr, Marcaliváros II., József Attila, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
47 900 000 Ft47.9 M Ft 638 667 Ft/m2
3 szoba
75 m²
2. emelet
építés éve:2014

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 75 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 481
Hartmann-né Ildikó Viki
Dr. Fekete Ingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Alakítsd kedvedre! Győr – Szabadhegyen ebben a 9 lakásos társasházban vár ez
a nappali + 2 szobás, hátsó udvarra néző tetőtéri téglalakás fűtéskészen.
Bruttó: 75 nm / nettó 63,38 nm
Déli tájolás
Klíma előkészítés
Nagy térkövezett, füvesített közös udvar vár
Az autód zárt udvarban parkolhat. (+ 2 M Ft)
Közös költség 14 000 Ft / hó
Hívj és mutatom élőben is.

Műszaki infó:
- Falak: Leier 30 N+F tégla, Válaszfalak Leier 10 N+F tégla, lakások között hanggátló fal
- 15 cm homlokzati hőszigetelés,
- Födém 6 cm-es AUSTROTHERM lépésálló hőszigetelésre 6 cm vasalt fűtőbeton kerül
- Hőszigetelés: A tetőszerkezetbe 30 cm vastag hőszigetelés készül párafékező hőtükrös fóliával
- Vasbeton födém a szintek között
- Cserépfedés a tetőn
- Velux nyílászárók
- A fűtés kondenzációs gázkazán padlófűtés,
- A fürdőben törölközőszárítós radiátor
- Átfolyós gázkazán meleg a vízhez.

MINIMUM 50% ÖNERŐVEL RENDELKEZŐ VÁSÁRLÓT VÁRUNK!
Gyere, tegyél egy ajánlatot! Várom hívásod! Hartmann-né Viki Tel.: +36 20 481 3369

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
639 e Ft
1075 e Ft 41%
Ennek az ára
Győr átlagár
47.9 M Ft m Ft
78 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, Marcaliváros II., József Attila, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.729 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft