Metrodom

Eladó téglalakás
Gyöngyös, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
44 900 000 Ft44.9 M Ft 632 394 Ft/m2
2 + 1 szoba
71 m²
2. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 625
Balóné Szolner Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Heves vármegye, Gyöngyös központhoz közeli részén a domb aljában kínálok eladásra egy a 70-es években téglából épült, 71 m2, 2+1 szobás, erkélyes II. emeleti lakást, kertkapcsolattal és a zárt udvaron belül aknával ellátott garázzsal. Mindkettő egy helyrajzi számon szerepel, így egyben megvásárolható. A fűtés gázkonvektorral és 2db cserépkályhával megoldott. A szobákat parketta, a többi helyiséget járólap borítja. Minden helyiség különnyíló. A vízhálózat felújításra került, gáz-és villanyvezeték az eredeti állapotban. Ablakai műanyag, hőszigeteltek, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve. A lakáshoz tartozik egy különálló 12 m2 pincerész az alagsorban. Fekvésének köszönhetően világos, barátságos otthon, jó szomszédok társaságában, pár perc sétára a belvárostól. Autóbusszal és autóval egyaránt jól megközelíthető. Ha felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal, nézzük meg együtt! Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását.
A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

irányár: 44900000 Ft
Érd.: Kocsis Tiborné 36706253200

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Gyöngyösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyöngyös m² ár
632 e Ft
622 e Ft -2%
Ennek az ára
Gyöngyös átlagár
44.9 M Ft m Ft
50 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyöngyös, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

35.5 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

44.24 M Ft
3 + 1 szoba
76 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Gyöngyös, Táncsics Mihály utca
Eladó téglalakás

Gyöngyös

75 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

77 M Ft
5 szoba
130 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

47.04 M Ft
3 szoba
85 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

91.114 M Ft
3 szoba
124 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

39.989 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

89.25 M Ft
4 szoba
95 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

105 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

36.6 M Ft
2 szoba
58 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86 M Ft
3 szoba
62 m²
Gyöngyös
Eladó téglalakás

Gyöngyös

36.76 M Ft
2 szoba
56 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

39.5 M Ft
1 szoba
33 m²