River Life

Eladó téglalakás
Gyömrő, földszint

+ 10 kép 1/13
49 000 000 Ft49 M Ft 1 020 833 Ft/m2
2 szoba
48 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998816
Póta-Für Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó másfél szobás társasházi lakás Gyömrőn

Eladó egy 48 m²-es, másfél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központközeli részén. Az ingatlanhoz 390 m²-es saját kert tartozik, melyben fúrt kút biztosítja a vízellátást tökéletes lehet kertészkedéshez vagy pihenéshez a friss levegőn.

Főbb jellemzők:

Alapterület: 48 m²

Szobák: 1+fél (háló és nappali)

Étkező és konyha egy légtérben, világos és tágas

Kert: 390 m², saját használat

Fúrt kút a kertben

Alapító okirat szerinti bejegyzés

Központközeli elhelyezkedés: boltok, piac, patika, egészségház.

Ez a lakás ideális választás első lakásnak, befektetésnek vagy fiatal pároknak, akik szeretnék élvezni a kert nyugalmát, miközben minden fontos szolgáltatás a közelben van.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Ha kérdése van vagy szeretné megtekinteni, keressen bizalommal a hét bármely napján!

Póta-Für Adrienn
Ezüst fokozatú ingatlanértékesítő
+36 30 115 1416
potafur.adrienn@dh.hu

Ha még nem találta meg új otthonát, esetleg a vásárláshoz előbb el kell adnia egy ingatlant, keressen a fenti elérhetőségeimen, együtt megtaláljuk a megoldást!

Irodánk pénzügyi szakértője díjmentes és bankfüggetlen hiteltanácsadással segíti a vásárlást, melynek lebonyolításához igény esetén megbízható ügyvédi hátteret biztosítunk.

Referencia szám: LK070991

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Gyömrőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyömrő m² ár
1021 e Ft
1140 e Ft 10%
Ennek az ára
Gyömrő átlagár
49 M Ft m Ft
76.5 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyömrő, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

104.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

83.8 M Ft
3 szoba
62 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

83.8 M Ft
3 szoba
62 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

83.8 M Ft
3 szoba
62 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

87 M Ft
4 szoba
74 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

87 M Ft
4 szoba
74 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

83.8 M Ft
3 szoba
62 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

104.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

104.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

87 M Ft
4 szoba
74 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

87 M Ft
4 szoba
74 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

104.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Gyömrő
Eladó téglalakás

Gyömrő

96 M Ft
3 szoba
101 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sződ
Eladó családi ház

Sződ

116 M Ft
5 szoba
136 m²
Igal
Eladó családi ház