Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Az ingatlant már eladták vagy letörölték a Költözzbe.hu-ról.
P28LG7196
Gödöllőn 4 szintes tégla épület III. emeletén 50 nm-es, 1+2 fél szobás, keleti fekvésű lakás eladó.
Megtekintés és bővebb információ: Kollár Tímea +36204689328
Város:Gödöllő
Ingatlan jellege:Lakás
Lakás típusa:Tégla építésű lakás
Nappalik száma:1
Egyéb szobák száma:2
Pince, tároló:Saját külön zárható
Hasznos lakóterület:50 m2
Állapot:Felújított
Közmű:Víz, Villany, Gáz, Csatorna
Parkolási lehetőség:Utcán (garázs vásárolható)
Fűtés:Egyedi konvektor
Energetikai besorolás:BB
Gödöllőn a Szent János utcában 4 szintes tégla épület III. emeletén 50 nm-es, 1+2 fél szobás, francia erkélyes, felújított, K-i fekvésű lakás eladó.
A lakásban nappali, két háló, zuhanyzós fürdő, külön WC és tároló helyiség kapott helyet, a földszinten saját, zárható kb. 3 nm-es tároló is tartozik hozzá.
Fűtése gáz konvektorral megoldott, a meleg vizet elektromos boyler biztosítja. Az ablakok redőnnyel felszereltek.
A közös költség 9.500,- Ft.
Parkolás az utcán ingyenesen megoldott, de a lakás mögött garázs vásárolható (irányára 4,0 MFt).
Hirdetés feltöltve: 2023. 05. 30. Utoljára módosítva: 2023. 06. 01.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Gödöllő, Szent János utca, 3. emelet