Avico Greentop

Eladó téglalakás
Fót, földszint

+ 14 kép 1/17
84 970 000 Ft84.97 M Ft 965 568 Ft/m2
3 szoba
88 m²
földszint
építés éve:2003

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 326
Otthon Centrum Agglomeráció
Otthon Centrum Agglomeráció

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás Fót legszebb környékén, a Királydombon - 88 m², szép állapotú ingatlan saját kertrésszel és autóbeállóval!

Ha most költözne a bővülő család, vagy kirepül a gyermek és egy szép, csendes, de mégis jól megközelíthető környéken keresnek lakást, akkor ez a lakás jó választás lehet!
Az ingatlan egy jól karbantartott társasházban található, amely ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy bárkinek, aki tágas otthont keres.

A lakás elrendezése rendkívül praktikus: egy nagy nappali, két hálószoba, egy ablakos konyha és egy gardrób található benne.
A lakás két bejárattal rendelkezik, egyik a saját udvar felől, másik pedig az épületből.

A fűtésről cirkó fűtés gondoskodik, amely hatékonyan és gazdaságosan biztosítja a megfelelő hőmérsékletet a hideg téli hónapokban is.

Kiváló közlekedés és infrastruktúra:

Fót közlekedése rendkívül jó, így könnyen elérhető a főváros, valamint a környező települések is. A településen számos buszjárat és vasúti összeköttetés található, amely gyors és kényelmes közlekedést biztosít. A város infrastruktúrája kiváló: boltok, iskolák, orvosi rendelők és egyéb szolgáltatások könnyen elérhetők a lakóhely közelében.
Ha kíváncsi rá, nézze meg, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Fóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fót m² ár
966 e Ft
1028 e Ft 6%
Ennek az ára
Fót átlagár
84.97 M Ft m Ft
68.4 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fót, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

75 M Ft
3 szoba
71 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

69.9 M Ft
2 szoba
117 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

89.9 M Ft
6 szoba
146 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

124.9 M Ft
4 szoba
134 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

153 M Ft
4 szoba
120 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

125 M Ft
3 szoba
78 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

153 M Ft
4 szoba
120 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

134.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

52.99 M Ft
1 szoba
0 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

153 M Ft
4 szoba
120 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Fót
Eladó téglalakás

Fót

53.99 M Ft
1 szoba
40 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bakonyszentkirály
Eladó családi ház

Bakonyszentkirály

99.99 M Ft
5 szoba
126 m²
Ónod
Eladó családi ház

Ónod

14.999 M Ft
3 szoba
80 m²
Sződ
Eladó családi ház

Sződ

116.9 M Ft
4 + 1 szoba
102 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

32.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Vid
Eladó családi ház

Vid

29.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Zalaszentiván