Eladó téglalakás
Eger, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladóvá vált egy tágas, jó beosztású, panorámás lakás Egerben, a belváros egyik szép és csendes utcájában.
A 2. emeleti lakás déli tájolású, a hosszú erkélyről kilátás nyílik az utca fáira és a belváros háztetőire; az északra néző ablakokon az Eged és a Bükk hegyvonulata látható. A környék csendes, noha a Széchenyi utca mindössze 5 perc séta távolságra van.
A 94 m2-es lakásnak két nagyobb és két kisebb, külön bejáratú és egymástól jól elkülönülő szobája van, Az előszobából nyílik továbbá a konyha, a gardrób, a fürdőszoba és a különálló WC.
A lakáshoz tartozik egy saját, kulccsal zárható tároló a pinceszinten, illetve 15 nm alapterületű garázs megvásárolható (ár: 7 MFt), amely a zárt udvarban helyezkedik el.
A rezsi nem magas, a fűtés gázkonvektoros. A lakás rendkívül jól temperált, nyáron nem melegszik fel, jól szellőztethető. . A háromszintes, csúsztatott zsalus technológiával épített társasház 2. emeletén lévő lakás energetikai szempontból kiváló, mivel körbefűtött.
Az utca végén, a Tündérparton kedves játszótér található. Élelmiszerüzletek, pláza, két gimnázium és az egyetem 5-10 percre vannak gyalog.
Az ingatlan per- és tehermentes. Megtekintés céljából hívjon bizalommal a megadott telefonszámon.
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 14.
4 szobás téglalakások ára Egerben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Eger, 2. emelet