City Pearl

Eladó téglalakás
Eger, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
56 000 000 Ft56 M Ft 1 056 604 Ft/m2
2 szoba
53 m²
1. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 317
Bata Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Heves megye, Eger, Egészségház utca, 53 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy háromszintes társasház, rendezett lépcsőházának első emeletén helyezkedik el. Két szoba, konyha, kamra, fürdőszoba, előszoba/közlekedő található benne, továbbá egy saját tároló helyiség tartozik hozzá az épület pincéjében. A fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak, míg a meleg vízellátást villanybojler biztosítja. A lakás 2013-ban esett át nagyobb felújításon. Cserélték a villany- víz- és szennyvízvezetékeket. Minden helyiség új burkolatot kapott, illetve műanyag ablakokat építettek be. Fenntartási költségei kedvezőek, a társasház jelentős megtakarítással rendelkezik. Elrendezésének és méretének köszönhetően ideális választás egyedülállónak, párnak egyaránt. Elhelyezkedése miatt kiváló lehetőséget kínál befektetésként hasznosítva, rövid vagy hosszútávon bérbe adva is, hisz jelenleg is albérlő lakja. Rövid időn belül birtokba vehető. Jöjjön el, győződjön meg személyesen a leírtakról, és lássa meg benne a lehetőséget! Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, CSOK, babaváró hitel, valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
1057 e Ft
930 e Ft -14%
Ennek az ára
Eger átlagár
56 M Ft m Ft
50.8 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

45.18 M Ft
1 szoba
36 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.18 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

63.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86 M Ft
3 szoba
62 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

39.5 M Ft
1 szoba
33 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

123.3 M Ft
2 szoba
0 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Bakonyszentlászló
Eladó családi ház

Bakonyszentlászló

48.5 M Ft
3 szoba
103 m²
Ónod
Eladó családi ház

Ónod

14.999 M Ft
3 szoba
80 m²