NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Eger, 2. emelet

+ 14 kép 1/17
45 000 000 Ft45 M Ft 865 385 Ft/m2
2 szoba
52 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 334
Farsang Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Heves megye, Eger, Sas utca, 52 m2-es lakás eladó! A napfényes ingatlan, egy négyemeletes, szigetelt téglaépület 2. emeletén, rendezett lépcsőházban található. A loggiás lakást két szoba, konyha, kamra, fürdőszoba/ WC, előszoba és közlekedő helyiségek alkotják, valamint közös tároló tartozik hozzá. A folyamatosan karbantartott, jó állapotú ingatlan fűtéséről gázkonvektorok gondoskodnak. Redőnnyel szerelt nyílászárói műanyagok, hőszigeteltek. A szobák parkettával, a fürdőszoba járólappal, a többi helyiség linóleummal burkolt. Ideális otthona lehet egyedülállónak, fiatal párnak vagy kisgyermekes családnak saját lakhatás céljából, de befektetésnek is kiváló választás. Rövid időn belül birtokba vehető, akár egy tisztasági festést követően költözhető. Felkeltette az érdeklődését? Jöjjön el és győződjön meg személyesen a leírtakról! Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, CSOK, babaváró hitel, valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M322157

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Eger m² ár
865 e Ft
923 e Ft 6%
Ennek az ára
Eger átlagár
45 M Ft m Ft
50.6 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

39.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

45.18 M Ft
1 szoba
36 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

63.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

79 M Ft
5 szoba
120 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

77 M Ft
5 szoba
130 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86 M Ft
3 szoba
62 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.143 M Ft
3 szoba
74 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

105 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Gara
Eladó családi ház

Gara

24.9 M Ft
4 szoba