Metrodom

Eladó téglalakás
Eger, Belváros, Egészségház utca, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
53 900 000 Ft53.9 M Ft 913 559 Ft/m2
2 + 1 szoba
59 m²
2. emelet
építés éve:1972

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 274
Csák Andrea
Medius Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás Eger belvárosában – a Lordok Házában

Eger egyik legpatinásabb épületében, a Lordok Házában kínálunk eladásra egy 59 m²-es, 1. emeleti, erkélyes lakást.

A lakás elrendezése kiváló: két külön nyíló szoba, külön fürdőszoba és WC, előszoba, valamint konyha és étkező, amelyek akár egybenyithatók. A lakás világos, jól alakítható, erkélye pedig ideális egy nyugodt kávézáshoz vagy pihenéshez.

Az ingatlan kb. 20 éve esett át nagyobb felújításon, mely során megtörtént a villany- és vízvezetékek cseréje, valamint a burkolatok felújítása. A nyílászárók korszerű, háromrétegű műanyag ablakok redőnnyel. A fűtés gázkazánnal működik. A lakás jelenlegi állapotában is lakható, de igény szerint esztétikailag frissíthető.

Az épület elhelyezkedése kivételes: az Érsekkert, az egri strand, kávézók, éttermek, boltok és minden szükséges intézmény néhány perc sétával elérhető. A környék csendes, biztonságos, a lakóközösség rendezett és kulturált.

Az ingatlan alacsony rezsiköltséggel fenntartható, így ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetés céljára, kiadásra.

Az ingatlan kulcsos, rugalmasan megtekinthető – hívjon bizalommal, és egyeztessünk időpontot!

Irányár: 53,9 millió Ft

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

3 szobás téglalakások ára Egerben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Eger m² ár
914 e Ft
705 e Ft -30%
949 e Ft 4%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Eger átlagár
53.9 M Ft m Ft
43.7 m Ft -23%
67.2 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Eger, Belváros, Egészségház utca, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

114.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

44.34 M Ft
1 szoba
35 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

105 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

98.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

120 M Ft
4 szoba
149 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

77 M Ft
5 szoba
130 m²
Eger, Hatvani hóstya, Pacsirta utca
Eladó téglalakás

Eger

160 M Ft
7 szoba
252 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

33 M Ft
1 szoba
30 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

66.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger, Belváros, Katona Tér
Eladó téglalakás

Eger

56.9 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

93 M Ft
5 szoba
134 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

86.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

56 M Ft
2 szoba
53 m²
Eger
Eladó téglalakás

Eger

69.9 M Ft
4 szoba