Eladó téglalakás
Eger, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
ÖSSZEKÖLTÖZŐK figyelem!
Egerben, a Széchenyi utcában 3 lakásos társasházban 2 lakás egyben eladó!
A nagyobb 112 nm-es, melyben 2 nagy háló, hall, előszoba, konyha, fürdőszoba található. Különegessége a 2 db gázzal fűthető cserépkályha, kondenzációs kazán. Szép állapotú lakás.
A kisebb, 72 nm-es lakásban 2 nagy szoba, konyha, fürdő, előszoba van, Melyhez terasz, tároló tartozik. Udvarkapcsolatos.
Az ingatlanban a villanyvezetékek ki lettek cserélve, fűtését cirkó kazán biztosítja.
Kiváló apartmanháznak is! A 2 ingatlan 2 külön helyrajzi számon van, de egyben eladó.
Parkolás az udvaron.
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 01. Utoljára módosítva: 2025. 10. 01.
4 szobás téglalakások ára Egerben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Eger, földszint