Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó Egerben, a Lajosvárosban a Mátyás király út Kerecsend felé eső részén egy 36 négyzetméteres, első emeleti téglalakás. A lakás egy nyolc lakásos társasházban található, barátságos lakóközösséggel. Elosztása praktikus, egy szobából, konyhából és WC, fürdőszobából áll. A nyílászárók műanyagból készültek, így jó hő- és hangszigetelést biztosítanak. A fűtésről egy modern gázkazán gondoskodik, amelyet 6 éve cseréltek. A konyha aljzat burkolata mindössze egy éve került felújításra, így újszerű állapotban van. Délnyugati fekvésének köszönhetően a lakás világos és napfényes, az ablakok a kertre néznek, nem a fő út felé.
A társasházhoz zárt udvar tartozik, ahol a parkolás biztonságosan megoldott. Az ingatlan elhelyezkedése kiemelkedő, hiszen a közelben bolt, iskola és óvoda található. A buszmegálló szintén pár lépésre elérhető, így a közlekedés rendkívül kényelmes. A környék nyugodt, mégis minden fontos szolgáltatás gyorsan elérhető.
Az ingatlan mérete ideális egyedülállóknak, fiatal pároknak vagy idősebbeknek is.
Befektetésnek is kiváló lehetőség, hiszen könnyen kiadható.
A lakás rendezett állapotban van, így akár azonnal költözhető.
Ez a lehetőség remek ár-érték arányt képvisel Eger egyik kedvelt részén.Kizőrólag az Ingatlan Eger kínálatában.
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 26. Utoljára módosítva: 2025. 08. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Eger, 1. emelet