Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Dunaújváros, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
89 000 000 Ft89 M Ft 809 091 Ft/m2
3 szoba
110 m²
2. emelet
építés éve:1995

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3625999204
Dózsa Gergely Noel
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Különleges hangulatú, fedett teraszos otthon Dunaújváros közkedvelt Bagolyvár városrészében

Dunaújváros egyik legkedveltebb, nyugodt és zöldövezeti részén, Bagolyváron kínálunk megvételre egy igazán egyedi adottságokkal rendelkező, 110 m²-es, 2. emeleti lakást, amely tágas tereivel és kiváló elosztásával azonnal otthonérzetet nyújt.

Az ingatlan amerikai konyhás nappalival, 2 külön nyíló szobával és 2 fürdőszobával rendelkezik, így ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy akár többgenerációs élethelyzetre is.

A lakás egyik legnagyobb értéke a hangulatos, fedett terasz, amelyről lenyűgöző kilátás tárul elénk. A terasz különlegessége, hogy közvetlen kapcsolatban áll az egyik szobával és a nappalival is, így a lakás természetes meghosszabbításaként szolgál – tökéletes helyszín reggeli kávézáshoz, esti kikapcsolódáshoz vagy baráti összejövetelekhez.

A tágas amerikai konyhás nappali a lakás központja, ahol a beépített konyhabútor és a gépesített konyha praktikusan és esztétikusan került kialakításra. Az ingatlanban található bútorzat igény esetén maradhat, a műszaki berendezések pedig megegyezés tárgyát képezik, így akár gyors költözésre is alkalmas lehet.

A lakás főbb jellemzői:
110 m² alapterület
amerikai konyhás nappali
2 külön nyíló szoba
2 fürdőszoba
fedett panorámás terasz
emeleti elhelyezkedés
téglaépítésű társasház
jó állapotú ingatlan
praktikus elrendezés
bútorozottan is elérhető
könnyű parkolási lehetőség a ház közelében

A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben több nagy bevásárlóüzlet, Park Center, üzletek, szolgáltatások, rendőrség és templom is megtalálható, így a mindennapi élethez minden könnyedén elérhető.

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik egy tágas, különleges hangulatú, jól élhető otthont keresnek nyugodt környezetben, mégis kiváló elhelyezkedéssel.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal!
Hivatkozzon az alábbi referencia számra: LK012019

Referencia szám: LK012019

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Dunaújvárosban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaújváros m² ár
809 e Ft
679 e Ft -19%
Ennek az ára
Dunaújváros átlagár
89 M Ft m Ft
41.5 m Ft -114%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaújváros, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

61.95 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

32.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

67.1 M Ft
4 szoba
72 m²
Velence
Eladó téglalakás

Velence

79 M Ft
4 szoba
93 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

26.99 M Ft
2 + 4 szoba
101 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

83.9 M Ft
1 + 3 szoba
116 m²
Dunaújváros, Bocskai István utca
Eladó téglalakás

Dunaújváros

39.9 M Ft
2 szoba
58 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

23 M Ft
1 szoba
23 m²
Ercsi
Eladó téglalakás

Ercsi

28 M Ft
3 szoba
127 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

44.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

33.5 M Ft
20 szoba
50 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

33.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

44.9 M Ft
3 szoba
126 m²
Székesfehérvár, Belváros, Távirda u. 35
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

142.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Dunaújváros, Kalamár Tér
Eladó téglalakás

Dunaújváros

19.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Óbarok
Eladó téglalakás

Óbarok

21.8 M Ft
1 szoba
28 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

32.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Enying, Petőfi Sándor utca