Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó tehermentes, felújított, 2 különnyíló szobás, 2 db hűtő-fűtő légkondícionálóval felszerelt 3. emeleti lakás a Barátság városrészben. A konyhában új konyhabútor, főzőlap és elektromos sütő van. A szobák laminált lappal burkoltak, a fürdőszobában új Bosch gázbojler került felszerelésre. A fűtés szabályozható, a nyílászárók, villamos- és vízvezetékek ki lettek cserélve, mindegyik ablak redőnnyel felszerelt. Erkéllyel nem rendelkezik. A lakáshoz pince is tartozik. Az épület szigetelt, új ablakokkal, ajtóval és zárható előtérrel. Ingatlanértékesítők ne keressenek!
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 16. Utoljára módosítva: 2025. 06. 17.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Dunaújváros, Jászai Mari tér, 3. emelet