Eladó téglalakás
Dunakeszi
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladásra kínálunk egy 80 nm-es jó állapotú tetőtéri lakást Dunakeszi közkedvelt részén a Tóvárosban!
A lakás egy mindössze 6 lakásos, 2016-ban épült, szigetelt társasházban található, nyugodt, rendezett környezetben.
A lakás elosztását tekintve nappali+3szoba, fürdőszoba, külön WC és konyha került kialakításra.
Az ingatlan délkeleti fekvésének köszönhetően világos, napfényes terekkel rendelkezik.
A lakás fűtéséről kombi cirkó, a nyári melegben a kellemes hőmérsékeltről hűtő-fűtő klíma gondoskodik.
Az ingatlan elhelyezkedése kifejezetten előnyös: kellemes, nyugodt környéken található, ahol a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők.
Az M2-es autóút közelségének köszönhetően Budapest gyorsan megközelíthető, így ideális választás azok számára is, akik a főváros közelségét szeretnék nyugodtabb lakókörnyezettel ötvözni.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 04. 18.
4 szobás téglalakások ára Dunakeszin
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Dunakeszi