Eladó téglalakás
Dunakeszi
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 4 SZOBÁS, GARÁZSOS TÁRSASHÁZI LAKÁS AZONNALI KÖLTÖZÉSSEL!
Eladó Dunakeszin az Alagliget lakóparkban egy újonnan épült 8 lakásos társasház nappali +3 szobás , második emeleti tetőtéri lakása. Kiváló minőségben, egyedi hőszivattyús fűtéssel, napelemmel. A hőszivattyúk külön H-tarifás villanyórákkal rendelkeznek.
• PTH. 30-as tégla falazat
• Monolit vasbeton födémrendszer
• 15 cm-es drivyt szigetelés
• 3 rétegű műanyag nyílászárók melegperemes üvegezéssel, elektromos redőny előkészítés
• Prémium burkolatok és beltéri ajtók ,elektromos redőny előkészítés
• Panasonic hőszivattyú minden helységben padlófűtés, fan-coil hűtés
Magyarország piacvezető hitelközvetítője által egyedi kamatkedvezményekkel és bankfüggetlen, díjmentes hitelügyintézéssel is segítjük vásárlását. A lakásokhoz telken belül egy kültéri parkoló tartozik és 1 darab garázs aminek az ára plusz 10mft és kötelező megvenni.
Csendes környék, jó közlekedés, bölcsőde, óvoda, iskola a közelben, távolsági busz, vonat sétatávolságra.
Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 09. Utoljára módosítva: 2025. 11. 13.
4 szobás téglalakások ára Dunakeszin
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Dunakeszi