Eladó téglalakás
Debrecen, Sámsonikert, Ótemető utca, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Debrecenben az Ótemető utcán 37 m2-s szigetelt 1. emeleti, 1 szobás, felújított, bútorozott klímás gázkonvektoros fűtésű téglalakás eladó. Az Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola 3 perces sétára van.
Helyiségei : előszoba, közlekedő + konyha, étkező + zuhanyzós fürdőszoba, wc-vel + 1 szoba.
Szépen, igényesen berendezett, bútorozott, gépesített kis rezsijű a lakás. Igény szerint akár a berendezéssel együtt is eladó.
Közös ktg. 7.500,- Ft / hó. Fekvése Dél és Nyugat.
Van egy külön, zárható kb. 4 m2-s saját pincerész, tároló rekesz az alagsorban ami a lakáshoz tartozik.
Megtekinteni rugalmasan, egyeztetett időpontban.
Bővebb információért kérem hívjon !
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 29.
1 szobás téglalakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, Sámsonikert, Ótemető utca, 1. emelet