Eladó téglalakás
Debrecen, Belváros, Batthyány, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Debrecen belvárosában, a Batthyány utcán /sétálóutcán/ kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 58 m2-es, 2 szobás, nagy lodzsás tégla lakást egy 6 emeletes liftes társasházban.
Ez a lakás egyszerre adja meg a belvárosi élet kényelmét és a nyugodt parkos környzetet amit a lodzsán való pihenés tehet még különlegesebbé.
A lakás egyik legnagyobb értéke a kiváló térérzet:
- tágas, világos nappali
- 12 m2-es hálószoba
- nagy előtér , ami tovább növelheti a komfortérzetet
A lakás műanyag nyílászárókkal felszerelt /kivéve a nappali/
valamint redőnnyel és rovarhálóval.
A központi fűtés egyedi mérős radiátorokkal működik, így a rezsi jól kontrollálható, amit az alacsony közös költség tovább erősít.
További előnyők:
- külön helyiségben a fürdőszoba és a WC
- zárható pincei tárolóhelyiség
- több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
- nagy lodzsa parkra néző kilátással
- önálló víz- és villanyóra
- liftes karbantartott társasház
Elhelyezkedése verhetetlen:
Minden, ami a mindennapi élethez szükséges lehet - boltok, szolgáltatások, iskolák, kávézók, piac, pizzéria, Fórum - pár perc sétával elérhetők, és a lakás mégis csendes, parkra néző ablakokkal.
Extra előny:
A Jászai Mari téren a tulajdonos számára ingyenes parkolás biztosított, ami a belvárosban igazi ritkaság
Tömegközlekedés kiváló, az 1-es és 2-es villamos megállója mindössze 5 perc, így az egyetemek is gyorsan megközelíthetőek.
Ez az ingatlan kiváló felújítási alap, így új tulajdonosa teljes mértékben saját ízlésére formálhatja - legyen szó modern otthonról vagy értékálló
befektetésről.
Ez a lakás tökéletes választás:
- saját otthonnak, ha fontos a nyugalom és a központi elhelyezkedés
- vagy befektetésnek, hiszen elhelyezkedése miatt könnyen kiadható
Ha felkeltette figyelmét az ingatlan, hívjon bizalommal bármikor egy személyes megtekintésre.
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 26. Utoljára módosítva: 2026. 06. 26.
2 szobás téglalakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, Belváros, Batthyány, 2. emelet