Oasis Residence

Eladó téglalakás
Debrecen, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
77 900 000 Ft77.9 M Ft 1 256 452 Ft/m2
2 szoba
62 m²
3. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tréki-Simonyi Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Nagyerdő alján kínálunk megvételre egy prémium minőségben felújított, erkélyes lakást teremgarázs-beállóval.

A 2004-ben épült, téglaépítésű társasház 3. emeletén található, 62 m²-es ingatlan 2024-ben teljes körű, igényes felújításon esett át, ahol a modern megjelenés és a minőségi anyaghasználat kiemelt szerepet kapott.
A lakás letisztult stílusa, harmonikus terei és átgondolt kialakítása már az első pillanatban különleges atmoszférát teremt.

Az ingatlan kiváló elosztású:

• világos nappali-étkező
• külön nyíló hálószoba
• modern, teljesen gépesített konyha
• fürdőszoba
• külön WC
• kamra
• 10 m²-es, délnyugati fekvésű erkély belső udvari kilátással

A lakás kényelméről klímaberendezés gondoskodik, a napfényes, csendes belső udvarra néző erkély pedig ideális helyszín egy nyugodt reggeli kávéhoz vagy esti kikapcsolódáshoz.
A modern konyhai gépesítés nemcsak esztétikus, hanem intelligens megoldásokat is kínál: a sütő, a főzőlap és a páraelszívó összehangolt rendszerben működnek, így a páraelszívó automatikusan kapcsol főzés közben.
A hűtőszekrény és a mosógép Wi-Fi kapcsolattal is rendelkezik.
Az ingatlan teljes bútorzattal, gépekkel és berendezéssel együtt eladó.

Az erkély egyedi kialakítást kapott: zártszelvény alapstruktúrára csavarkötéssel rögzített WPC burkolat került, a fedés pedig 16 mm-es OSB lapra épített bitumenes zsindelyréteggel készült, biztosítva a tartósságot és a vízállóságot.

Főbb jellemzők:

• prémium minőségű, teljes körű felújítás 2024-ben
• téglaépítésű társasház
• 3. emeleti elhelyezkedés
• délnyugati fekvésű, belső udvarra néző erkély
• modern, intelligens gépesített konyha
• klíma
• kiváló lokáció
• teremgarázs-beálló

A lakáshoz teremgarázs-beálló tartozik, amelynek megvásárlása kötelező, ára: 7 M Ft.

A társasházban idén megvalósul a lépcsőház teljes felújítása, valamint az év második felében a mélygarázs korszerűsítése is megtörténik. Fontos, hogy ezek költsége már rendezésre került, így az új tulajdonost ezzel kapcsolatban további befizetési kötelezettség nem terheli.

A Nagyerdő közelsége, az egyetem, üzletek és szolgáltatások pár perces elérhetősége miatt az ingatlan saját otthonnak és befektetésnek egyaránt kiváló választás.

Ez a lakás nem csupán felújított — itt valóban egy prémium, átgondolt élettér született.

Ügyfeleinket teljes körűen segítjük a vásárlás és eladás teljes folyamatában megbízható hitel-tanácsadói és ügyvédi háttérrel.

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, hívjon bizalommal – akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1256 e Ft
1276 e Ft 2%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
77.9 M Ft m Ft
69.5 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

79.7 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca