NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Debrecen, 3. emelet

46 900 000 Ft46.9 M Ft 1 302 778 Ft/m2
1 szoba
36 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 295
Pásztor Rebeka
Partner Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

LIBAKERTBEN ELADÓ ERKÉLYES GARZONLAKÁS!

Debrecen közkedvelt részén, a Libakertben eladó egy jó állapotú, bútorozott, 1 szobás erkélyes lakás tégla építésű társasházban.

A lakás felújított, műanyag nyílászárókkal, hűtő-fűtő klímával felszerelt, alacsony fenntartású ingatlan. A teljes bútorzat a vételár részét képezi, így akár azonnal költözhető vagy kiadható.

Kiváló elhelyezkedés:
Egyetemek, Belváros, Malompark, villamos és buszmegálló pár perc alatt elérhető.

Tartozik hozzá saját tároló is.

Ideális első lakásnak vagy befektetésnek!
Irányára: 46.900.000Ft
Tegyen ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

1 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1303 e Ft
1439 e Ft 9%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
46.9 M Ft m Ft
56.5 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen