Seven Pearl

Eladó téglalakás
Debrecen, 2. emelet

83 943 000 Ft83.943 M Ft 1 554 500 Ft/m2
2 szoba
54 m²
2. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 559
Kolbe Judit
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel az igényes lakáslehetőségek új dimenzióját Debrecen szívében! Ebben a modern társasházban minden az Ön kényelmét szolgálja.

Az 2.emeleti lakás 53,60 nm-es, melyhez egy 22,12 nm-es terasz csatlakozik.
Az ingatlan a szomszédos lakással közös szélfogón keresztül közelíthető meg. Kialakítása amerikai konyhás nappali, hálószoba, fürdőszoba, külön WC. Mindkét szoba teraszkapcsolatos, ami ideális hely reggeli kávézáshoz, vagy egy délutáni pihenéshez

A parkolási gondokat is elfelejtheti, hiszen a pinceszinten kiosztott parkolóhelyek védik gépjárműveit az időjárás viszontagságaitól. Az épület fűtése távhővel és egyedi mérőkkel van megoldva, így a személyre szabott és GAZDASÁGOS energiafogyasztás garantált. Emellett a lakásban korszerű HŰTŐ-FŰTŐ levegős hőszivattyús berendezés kerül beépítésre, amely egész évben biztosítja a kellemes hőmérsékletet.

Ez az ingatlan különösen vonzó lehet azok számára, akik OTTHONTEREMTÉS vagy BEFEKTETÉS céljából keresnek prémium minőségű, minden igényt kielégítő lakást. Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, hogy egy modern környezetben, színvonalas infrastruktúrával rendelkező társasházban találja meg álomotthonát.

Tervezett átadás 2026. IV. negyedév.

Referenciaszám: # 126974

*****
Discover a new dimension of sophisticated housing options in the heart of Debrecen! Everything in this modern apartment building is for your comfort.

The 2nd floor apartment is 53.60 sqm, with a 22.12 sqm terrace attached.
The property can be accessed through a shared windbreak with the neighboring apartment. It is designed with a living room with an American kitchen, a bedroom, a bathroom, a separate toilet. Both rooms have a terrace connection, which is an ideal place for a morning coffee or an afternoon rest

You can forget about parking problems, as the allocated parking spaces on the basement level protect your vehicles from the elements. The building is heated with district heating and individual meters, so personalized and ECONOMICAL energy consumption is guaranteed. In addition, a modern COOLING-HEATING air heat pump system will be installed in the apartment, which ensures a pleasant temperature all year round.

This property may be particularly attractive to those looking for a premium quality apartment that meets all their needs for HOME CREATION or INVESTMENT. Dont miss this unique opportunity to find your dream home in a modern environment with high-quality infrastructure.

Scheduled delivery 4th quarter 2026.

Reference number: # 126974

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1555 e Ft
1288 e Ft -21%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
83.943 M Ft m Ft
68.1 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba