NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Debrecen, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
140 000 000 Ft140 M Ft 1 346 154 Ft/m2
4 szoba
104 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 502
Bécsiné Kocsár Aliz
Partner Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó nagypolgári lakás Debrecen belvárosának szívében, az Arany János utcában

Debrecen belvárosában, a Piac utcától mindössze 2 perc sétára, az Arany János utcában kínálok eladásra egy első emeleti, 104 m²-es, téglaépítésű, gáz-cirkó fűtésű nagypolgári lakást.

Az ingatlan különleges hangulatát a nagy belmagasság, a tágas terek, a gyönyörű fa parketta, a világos falak és a nagy ablakfelületek adják. A lakás minden helyisége kellemesen napfényes, jól használható és praktikus elrendezésű.

Az ingatlanban található egy közel 30 m²-es amerikai konyhás lakótér, három külön nyíló szoba, tágas előtér, fürdőszoba és WC is. A szobák mérete kifejezetten kényelmes: a két nagyobb szoba több mint 20 m²-es, a harmadik szoba pedig ideális lehet hálószobának, dolgozónak vagy vendégszobának.

A lakás jelenlegi kialakítása modern, letisztult stílusú. A konyha beépített, gépesített, a fürdőszoba igényesen burkolt, káddal, törölközőszárító radiátorral és modern szaniterekkel felszerelt. A belső terekben szépen találkozik a polgári lakások hangulata és a mai, praktikus otthonosság.

Az ingatlanhoz tartozik egy nagyméretű saját pincerész, amely további lehetőségeket rejt magában, akár tárolásra, akár egyedi igény szerinti hasznosításra.

A belvárosi elhelyezkedés miatt az ingatlan kiváló választás lehet:
irodának, rendelőnek, ügyvédi irodának, szolgáltató központnak vagy bemutatóteremnek, de azok számára is szívből ajánlom, akik egy igazán különleges, tágas és világos belvárosi otthont keresnek.

A környék ellátottsága kiváló: üzletek, éttermek, kávézók, szolgáltatások, tömegközlekedés és a belváros minden előnye néhány perc sétával elérhető.

Irányár: 140.000.000 Ft

Ez az ingatlan ritka lehetőség Debrecen belvárosában: nagy alapterület, polgári hangulat, modern kialakítás és kiemelkedő lokáció egy helyen.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1346 e Ft
1177 e Ft -14%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
140 M Ft m Ft
111.5 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba