Avico Greentop

Eladó téglalakás
Debrecen, Sestakert, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
68 800 000 Ft68.8 M Ft 1 228 571 Ft/m2
2 szoba
56 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 387
Szabó Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ez egy igazi életérzés.
56 m² | 4 m² erkély | privát parkoló az árban

Van az a lakás, ahová belépve azonnal érzed, hogy itt jó lesz hazajönni. Egy felújított, téglaépítésű otthon, ami nemcsak kényelmes, hanem értékálló választás is.

AMI IGAZÁN VONZÓVÁ TESZI:
tégla építésű lakás
felújított állapot
4 m²-es erkély
2 szoba, ebből az egyik nappali
külön fürdő és külön WC
saját pince
1 férőhelyes parkoló, ami benne van az árban
gázkonvektor fűtés
hűtő-fűtő klíma
alacsony, mindössze 8.000 Ft közös költség

AZ INGATLAN ADATAI:
56 m² lakótér
4 m² erkély
2 szoba
1 fürdőszoba

külön nyíló szoba, ami hálónak tökéletes
ideális első saját otthonnak vagy pároknak

EXTRÁK:
parkoló
saját pince
klíma
felújított állapot, így azonnal költözhető

Az a fajta hely, ahol minden nap várod, hogy hazaérj. Saját részre azért szerethető, mert rendezett, kényelmes és rögtön élhető. Befektetésként pedig azért erős választás, mert a felújított állapot, a garázs és a téglaépítés együtt mindig keresett kombináció.

De figyelem: ilyen állapot, saját pince, parkoló és alacsony közös költség? Ez nagyon gyorsan gazdára találhat.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sestakert m² ár
Debrecen m² ár
1229 e Ft
901 e Ft -36%
1276 e Ft 4%
Ennek az ára
Sestakert átlagár
Debrecen átlagár
68.8 M Ft m Ft
46.8 m Ft -47%
69.5 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Sestakert, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

79.7 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

97.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz