Avico Greentop

Eladó téglalakás
Debrecen, földszint

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 370 588 Ft/m2
2 szoba
51 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 462
Bártfai Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Értékálló otthon zöldövezetben, ahol a nyugalom és a kényelem találkozik!

Eladó Debrecen közkedvelt Nyerdőalja városrészében, a Damjanich utca csendes, fákkal övezett utcájában egy 51 m²-es, 2 szobás, földszinti tégla lakás, 4 m²-es erkéllyel.

Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik nyugodt, barátságos környezetben szeretnének élni, mégis fontos számukra a jó megközelíthetőség.

A lakás néhány éve teljes körű műszaki és esztétikai felújításon esett át, amely során a víz-, gáz- és villanyhálózat teljes cseréje is megtörtént, így az új tulajdonosnak ezzel már nem lesz teendője.
A korszerű műanyag nyílászárók redőnnyel felszereltek, a biztonsági záras bejárati ajtó és a kiépített riasztórendszer pedig extra védelmet biztosít.

A téglaépítés kellemes hőérzetet ad minden évszakban. A 4 m²-es erkély tökéletes helyszín egy reggeli kávéhoz vagy egy nyugodt esti pihenéshez. A lakáshoz saját tároló is tartozik, amely praktikus megoldást nyújt a mindennapi tárolásra.

A környék infrastruktúrája kiváló: buszmegálló néhány perc sétára, üzletek, gyógyszertár, iskola és óvoda a közelben, a belváros pedig gyorsan és könnyen elérhető.
A zöldterületek és a csendes utcák kellemes, kertvárosias hangulatot teremtenek.

Érdeklődés, kérdés vagy megtekintés akár hétvégén is lehetséges – keressen bizalommal!

Párhuzamosan a vásárlással eladná jelenlegi ingatlanát, de nem tudja, hol kezdje?
Vevőink részére INGYENES, banksemleges hiteltanácsadást és teljes körű ügyintézést biztosítunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1371 e Ft
1288 e Ft -6%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
69.9 M Ft m Ft
68.1 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

117.277 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló