City Pearl

Eladó téglalakás
Debrecen, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
81 000 000 Ft81 M Ft 1 350 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
3. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769720
Vig Viktória
Duna House - Villa Gyömrő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJ ÉLET VAGY PRÉMIUM BEFEKTETÉS DEBRECEN SZÍVÉBEN AHOL A POLGÁRI ELEGANCIA ÉS A MODERN LUXUS TALÁLKOZIK!

ELADÓ egy minden igényt kielégítő, TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT és DESIGNER ÁLTAL BERENDEZETT, 54 nm-es ékszerdoboz!

MIÉRT EZ A LAKÁS A LEGJOBB VÁLASZTÁS?

Ez nem csupán egy ingatlan, hanem egy értékálló befektetés és egy stílusos otthon ötvözete. A Gambrinus köz patinás környezetében található lakás az eklektika jegyében született újjá: az intarziás bútorok polgári méltósága tökéletes harmóniában él a legmodernebb technikai megoldásokkal.

A LAKÁS FŐBB JELLEMZŐI:

Terület: 54 nm + 6 nm hangulatos, berendezett LOGGIA.
Állapot: 2025-ben teljeskörűen felújított, Ön lesz az ELSŐ LAKÓJA!
Elrendezés: Világos, tágas nappali étkezővel, külön hálószoba/dolgozószoba, lakberendező által tervezett konyha és modern, kádas fürdőszoba.
Felszereltség: VADONATÚJ konyhagépek (mosogatógép is!), hűtő-fűtő klíma minden szobában, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt nyílászárók.
Extrák: Privát, zárt folyosórész, alacsony rezsi (közös költség csak 7.200 Ft!), liftes ház.

BEFEKTETŐK FIGYELEM! BŐRÖNDDEL KÖLTÖZHETŐ

A hirdetési ár TARTALMAZZA A TELJES BERENDEZÉST, dekorációt és felszerelést! Az ingatlan korábban bejáratott szálláshelyként (Airbnb, Booking) üzemelt magas minősítéssel, így az adásvétel után AZONNAL PÉNZT TERMEL.

MEGÚJULT TÁRSASHÁZ:

A lakóépület 2025-ben teljes homlokzati felújításon esett át és vadonatúj, modern liftet kapott. Rendezett lakóközösség, segítőkész gondnokság.

LOKÁCIÓ MINDEN KARNYÚJTÁSNYIRA:

A Kossuth tér mindössze 500 méter! Debrecen lüktető belvárosa, a Nagytemplom, a színház, a legjobb éttermek és kávézók pár perces sétával elérhetőek. Kiváló közlekedési csomópont: villamosmegálló 200 méterre (Egyetem 15 perc, Vasútállomás 5 perc).

Finanszírozás: Akár 3%-os OTTHON START program keretében is megvásárolható!

Ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről! Legyen Ön az első, aki birtokba veszi ezt a kompromisszummentes belvárosi rezidenciát!

HÍVJON MÉG MA, ÉS TEKINTSE MEG AKÁR HÉTVÉGÉN IS!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1350 e Ft
1276 e Ft -6%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
81 M Ft m Ft
69.5 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

97.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

79.7 M Ft
2 szoba
56 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

134.6 M Ft
3 szoba
99 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz