BAM Living

Eladó téglalakás
Debrecen, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
144 000 000 Ft144 M Ft 1 870 130 Ft/m2
3 szoba
77 m²
2. emelet
építés éve:2017

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Aradi Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fektessen be egy exkluzív belvárosi lakásba, Debrecen szívében, ahol a városi élet minden előnye karnyújtásnyira elérhető.
Központi elhelyezkedése révén a közelében számos bolt, étterem és kávézó várja az érdeklődőket, így a mindennapi élet kényelmesen és gyorsan intézhető.
A tömegközlekedési járatok könnyen elérhetők, akár autó nélkül is egyszerűen közlekedhet a városban. Az ingatlan környéke csendes és biztonságos, ideális otthont biztosít a családok számára, de a befektetők részére is remek lehetőségeket kínál.
A lakás KIVÁLÓ állapotban van, így azonnal bérbe is adható, kihasználva a Debrecenben tapasztalható folyamatos keresletet.

A 77 m2-es, 2 szoba + nappalis ingatlan remek választás lehet azok számára akik értékes ingatlanra vágynak egy dinamikusan fejlődő városban.
2018-ban épült, magas műszaki tartalommal rendelkezik, 2. emeleti, liftes társasházban található.
Világos, tágas terekkel rendelkezik, amelyekhez beépített bútorok és szekrények tartoznak, biztosítva ezzel a maximális helykihasználást.
A fűtés, gáz cirkó rendszerrel, padlófűtéssel megoldott.
Modern, zuhanyzós fürdőszoba - wc, külön mosókonyha - wc.

A lakáshoz megvásárolható a mélygarázsban egy kocsibeálló, amely külön helyrajzi szám alatt szerepel, ennek ára: 15 millió forint.

Megtekintéssel és bővebb információval kapcsolatban hívjon, szívesen válaszolok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1870 e Ft
1330 e Ft -41%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
144 M Ft m Ft
95.9 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen