Eladó téglalakás
Debrecen, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Debrecenben, Hatvan utcai kertben, csendes utcában eladó egy harmadik emeleti, tetőtéri, 74/54m²-es, 1 + 1 félszobás, nagykonyhás, jó állapotú téglaépítésű lakás!
Az ingatlan jellemzői:
- A háromemeletes, 10 lakásos téglaépítésű társasház 2005-ben került átadásra.
- Az ingatlan nettó alapterülete 74m², ebből a hasznos alapterület 54m².
- Világos észak – kelet és nyugati fekvésű jó elosztású lakás, napos, tágas terekkel!
- Helyiségei: előszoba, étkezőkonyha, nappali, külön nyíló szoba, fürdőszoba, WC külön.
- A szobák padlózata laminált parketta, míg a többi helyiség járólappal burkolt.
- Nyílászárói fából készültek.
- Gázcirkó fűtés radiátorokon keresztül.
- A kellemes hőérzetről a konyhában és a nappaliiban található klímaberendezés gondoskodik, melyek fűtésre és hűtésre egyaránt alkalmasak.
- Nagyméretű, beépített, gépesített étkezőkonyha.
- Szép állapotú fürdőszoba.
- Közös költség: 13.500 forint/hó.
- Az ingatlan részben bútorozott.
- Az előtérben és a nappaliban praktikus szekrények találhatók.
- Az ingatlanhoz saját 3m²-es tároló is tartozik.
- Igény esetén 14m²-es garázs is vásárolható a lakáshoz, aminek ára 10 millió Forint.
- A társasház - kizárólag a lakók által használt - zárt udvarában filagória és főzőhely is helyett kapott. Családdal, barátokkal kültéri kikapcsolódásra kiválóan alkalmas helyszín.
- Az utcán ingyenes parkolás, illetve autóbeállási lehetőség kényelmesen a garázsba.
- Az ingatlan per - teher - és igénymentes!
A lakás rendkívül napos és hangulatos plusz valóban tágas terekkel rendelkezik. Előteréből még egy dolgozósarok is kialakítható.
Az ingatlan részben bútorozottan, frissen festett falakkal, alacsony rezsivel, szép állapotban eladó és azonnal költözhető. A fürdőszoba igényesen kialakított, a lakás elosztása praktikus és kényelmes akár egy pár, akár egy kis család számára is.
Ez a lakás ideális választás mindazoknak, akik korszerű, a belvároshoz közel mégis nyugodt környezetben található, jól megközelíthető otthont keresnek Debrecenben, de a befektetők számára is remek lehetőség, hiszen kiváló elhelyezkedésének köszönhetően könnyen kiadható.
A környéken számos szolgáltató, egészségügyi, oktatási intézmény található. Bevásárlóközpont, üzletek, gyorséttermek 5 perc autóútra. Buszmegálló a közelben.
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését és szeretné megtekinteni, kérem keressen bizalommal, akár hétvégén is!
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 09. Utoljára módosítva: 2025. 10. 09.
2 szobás téglalakások ára Debrecenben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Debrecen, 3. emelet