Seven Pearl

Eladó téglalakás
Debrecen, Belváros, Külsővásártér, földszint

+ 7 kép 1/10
71 900 000 Ft71.9 M Ft 1 563 043 Ft/m2
2 szoba
46 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 530
Stefánné Seres Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

OTTHON első LÁTÁSRA!

UTOLSÓ Fsz.-i, 46,43 nm-es + 10,96 nm-es TERASZ, AKCIÓS áron 73.900.000 Ft.ért!!!

Teremgarázs vagy zárt garázs vásárolható 11 és 13 MFt-ért!!!

Debrecen, Belvárosában, kínálok, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, minőségi kivitelezésben, N + 1 és N+2 hálószobás, teraszos, loggiás, lakásokat, akár, GÉPESÍTETT konyhával!

Csendes belvárosi Lakóparkban, 76 lakásos, 3 lépcsőházból álló társasházban, Lakások és Üzlet - Irodahelyiségek, zárt garázsok és teremgarázsok is ELADÓK!

Az 1. emeleten 62 nm-től 80 nm-es N+2 és N + 3 hálószobás lakások lettek kialakítva.

A 2. emeleten 55 nm és 80 nm-es lakások találhatóak, N+2és N+3 háló szobásak.

A 3. emeleten a legfelső szinten pedig nagy teraszos, és tetőtéri lakások lettek megépítve, N+1, N+2 és N+3 hálószobásak.

Az épületek hűtését és fűtését korszerű HŐSZIVATTYÚS technológiával, oldották meg.
A falak szigeteltek és modern hő és hangszigetelt nyílászárók lettek beépítve a magas energiahatékonyságát miatt.

A lakások kiváló elrendezésűek, nappali - konyha - étkező és hálószobai kialakításúak.
Loggiák és teraszok is tartoznak a lakásokhoz 7,7 nm-től, 45,5 nm-ig, kivétel 3 db lakás, melyhez nem tartozik loggia kialakítás.

Az ingatlanokhoz vásárolható teremgarázs hely és elektromos kapuval ellátott gépkocsitároló is, 11 MFt-tól, 13 MFt-ig.
2025. októberi átadás.

Az ingatlan további ELŐNYEI:
- Csendes, kiváló LOKÁCIÓ
- Közel a városközpont és a villamos
- Üzletek, Bevásárlóközpontok a közelben

Ez az ingatlan ideális választás lehet:
- Egyedülállók, kis és BŐVÜLŐ családosoknak egyaránt!
- Fiataloknak, akár családalapítás előtt egyaránt.

Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, hogy egy ideális családi OTTHONT vásároljon Debrecen egyik legkedveltebb környékén!

Jöjjön el, nézze meg személyesen, és tegye meg a következő lépést álmai otthona felé!

Időpont egyeztetéssel megtekinthető: Stefánné Andrea

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Debrecen m² ár
1563 e Ft
1344 e Ft -16%
1288 e Ft -21%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Debrecen átlagár
71.9 M Ft m Ft
75.3 m Ft 4%
68.1 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros, Külsővásártér, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

117.277 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás