Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Debrecen egyik legcsendesebb környékén, a Nagyerdő alján, a Kassai úti Campus szomszédságában eladó egy tágas, dupla komfortos, barátságos, különleges elrendezésű, 96 nm-es, belső háromszintes lakás, amely a több szinten elhelyezkedő, különnyíló szobák miatt tökéletes választás nagycsaládosok vagy egyetemisták számára. Az ingatlan egy nappalival, 4 szobával, 1 tárolóval és 2 fürdőszobával rendelkezik, így megfelelő teret biztosít a kényelmes életvitelhez.
A lakás átlagos állapotú, így remek lehetőséget kínál arra, hogy az új tulajdonos a saját ízlése szerint alakítsa át, de bérbeadásra egy tisztasági festés után is alkalmas. Az ingatlan minden helyiségében műanyag nyílászárók kerültek beépítésre.
Az ingatlanhoz tartozik egy garázs is, melynek megvásárlása kötelező, ára 9 900 000 Ft.
A nagyerdei célpontok és az egyetemi épületek gyorsan és könnyen elérhetők akár tömegközlekedéssel, akár kerékpárral, vagy más járművel. A közelben boltok, iskolák, fürdő, éttermek és természetesen a Nagyerdő tiszta levegője várja az új tulajdonost.
További kérdésekkel és megtekintési időponttal kapcsolatban várjuk hívását a hét minden napján!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2025. 05. 20.
Cím: Debrecen