Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Az ingatlant már eladták vagy letörölték a Költözzbe.hu-ról.
Debrecenben, a belváros szélén 60 nm-es lakás ELADÓ!Várom azoknak az érdeklődőknek a hívását, akik egy jó infrastruktúrával rendelkező ingatlant keresnek Debrecen dinamikusan fejlődő részén, közel mindenhez, amire csak szüksége lehet!Az ingatlan főbb jellemzői: - nagyszerű befektetési lehetőség- 1996-ban tégla falazattal épült- cseréptető fedés- hőszigetelt üvegezésű, fa nyílászárók- 10 lakásos társasházban található- 60 nm a lakás alapterülete- nappali + 2 hálószoba- napfényes, külön nyíló szobák- fürdő és mellékhelyiség külön - gáz-cirkó fűtés- D-NY-i tájolásának köszönhetően szép, napfényes lakás- a nappaliban klíma biztosítja nyáron a kellemes hőmérsékletet- 3 gyerekes CSOK+, és hitel igénybe vehető- az udvarra 1 gépkocsival be lehet állni- karbantartott lépcsőház, rendes szomszédok - a folyosón összesen 2 lakás található- az ingatlan tulajdoni viszonyai rendezettek- rövid időn belül birtokba vehető- bolt, patika, szépségszalon, iskola, park a lakás közvetlen közelében- belváros, bevásárló központ, Nagyerdő egyaránt elérhető egy rövidebb sétával- buszmegálló, trolimegálló szintén pár perc sétával elérhetőBIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜKÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődést, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesenfogadom hívását.Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!
Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 28. Utoljára módosítva: 2025. 03. 31.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Debrecen, 2. emelet