River Life

Eladó téglalakás
Dabas, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
68 000 000 Ft68 M Ft 883 117 Ft/m2
2 szoba
77 m²
2. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Telekméret: 77 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 302
Cserna-Pál Kata
AD-VESZ INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

CSAK NÁLUNK!
ELADÓ 2006-ban épült lakás, Dabas szívében, ami Azonnal költözhető, vagy befektetésre is tökéletes!

Dabas központjában, kíváló közlekedéssel, kínálunk megvételre egy nettó 77m²-es, második emeleti, 2 hálószobás, amerikai konyha-nappalis lakást. Az ingatlan 2006-ban épült, korábban irodaként működött.
A lakás az épület csendes részén helyezkedik el, a 2. emeleten.
Belépve egy előtér fogad minket, óriási beépített szekrénnyel, melyben bőven van hely, cipőink, és kabátjaink tárolására. Tovább haladva balra nyílik egy tároló, és egy szoba, valamint a konyha is ide lett tervezve.
Ha visszatérünk a bejárathoz, jobbra indulva találjuk a hatalmas nappalit étkezővel, ezen áthaladva szemben van a második hálószoba, valamint a fürdőszoba, és a külön wc is itt található. A konyha, és a nappali végig ablakos, így nagyon világos a lakás.
A fűtés gázkazánnal működik egyedi mérővel, így a fogyasztás teljes mértékben követhető, és kedvező. A lakásban egy hűtő-fűtő klíma működik.
A fenntartási költségek rendkívül barátságosak: a közös költség körülbelül 20.000 Ft, a téli rezsi is kedvező.

A parkolás az épület parkolójában megoldható, ingyenesen.

A környék infrastruktúrája kimagasló: a buszmegálló szinte a ház előtt található, a ház aljában számos üzlet megtalálható, mint pl. - SPAR, ROSSMANN, de található virágbolt, ajándékbolt, szolárium, konditerem, szinte tényleg minden egy karnyújtásnyira van.
Szintén 200 méteren belül található: Rendőrség, bíróság, önkormányzat, rendelőintézet, óvoda, gyermekorvos (házon belüli rendelő) , az iskola a lakásnak úgymond a kertjében található.

Az ingatlan tökéletes választás:
egyedülállóknak, pároknak, befektetőknek – elosztása és elhelyezkedése miatt hosszú távon is biztos érték.

Az ingatlan energetikai besorolása D.

Megtekintés rugalmas időpontban lehetséges – keressen bizalommal!

Köszönöm, hogy megtekintette és elolvasta hírdetésemet!

Az Ön ingatlanosa:
Cserna-Pál Kata
+36303020273

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
883 e Ft
1005 e Ft 12%
Ennek az ára
Dabas átlagár
68 M Ft m Ft
73.5 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

61.5 M Ft
1 szoba
70 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

79.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

93 M Ft
3 szoba
117 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

86.5 M Ft
2 szoba
64 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

67 M Ft
2 szoba
71 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

67 M Ft
2 szoba
71 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

79.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

80 M Ft
1 + 2 szoba
84 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

65.5 M Ft
1 szoba
70 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Dabas
Eladó téglalakás

Dabas

74 M Ft
3 + 1 szoba
91 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

80 M Ft
4 szoba
148 m²
Vép
Eladó családi ház

Vép

75.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Vid
Eladó családi ház

Vid

27 M Ft
4 szoba
100 m²
Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tótszentmárton
Eladó családi ház