Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Cegléd, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
119 200 000 Ft119.2 M Ft 916 923 Ft/m2
3 szoba
130 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 232
Legjobb Otthon ingatlaniroda
Legjobb Otthon ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kizárólag csak nálunk elérhető!! Kiemelt műszaki tartalommal rendelkező prémium kategóriás földszinti otthont keres Cegléden? Az ingatlan főbb jellemzői:

- 2025-ben épült,
- 4 lakásos társasházban található,
- 111,41 m2 hasznos alapterület,
- 18,32 m2 erkély,
- 1. emeleti elhelyezkedés,
- 800 m2 telek,
- 30 cm-es vázkerámia falazat,
- 20 cm-es grafitos hőszigetelés,
- 40 cm-es hőszigetelés a födémen,
- cserép fedés,
- 2 szoba + nappali,
- beépített konyhabútor,
- központi padlófűtés hőszivattyúval,
- napelemrendszer,
- szellőztetőrendszer,
- klíma,
- műanyag 3 rétegű üvegezéssel ellátott nyílászárók elektromos alumínium redőnyökkel,
- víz, villany (3×32 A ipari áram) és csatorna bekötve,
- fúrt kút,
- gáz a telken belül,
- A+ energetikai besorolás,
- udvari beálló,
- 1/1 tehermentes tulajdon,
- azonnal birtokba vehető.

További részletekért és bővebb információért kérem hívjon! Amennyiben hitelre van szüksége, irodánk teljes körű ügyintézéssel, ingyenes és bankfüggetlen hiteltanácsadással várja. A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!

#legjobbotthoningatlaniroda #legjobbotthon #ingatlancegléd #cegléd #ceglédiingatlan #ceglédilakás #ceglédieladóingatlan #ceglédiház #eladóingatlancegléd #ceglédkörnyéke #ceglédingatlanos #1,5% #eladóingatlan #eladóház #eladólakás #ingatlan #ingatlanpiac #otthon #lakásvásárlás #házvásárlás #befektetés #ingatlanbefektetés #kiadó #kiadóingatlancegléd #CSOK #tápióság #csemő #albertirsa #ceglédbercel #pilis

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
917 e Ft
900 e Ft -2%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
119.2 M Ft m Ft
65.7 m Ft -82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

72.789 M Ft
2 szoba
77 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

87.999 M Ft
2 szoba
93 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

47.85 M Ft
2 szoba
87 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

68 M Ft
5 szoba
86 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

77.69 M Ft
4 szoba
0 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

89.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

75.19 M Ft
4 szoba
0 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

42.8 M Ft
2 szoba
66 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

77.74 M Ft
4 szoba
0 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

89.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

48.8 M Ft
3 szoba
78 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Zagyvarékas, Erdő utca 16
Eladó családi ház

Zagyvarékas

0.1 M Ft
2 szoba
113 m²
Nagybaracska
Eladó családi ház