Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Cegléd, földszint

1/2
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 033 333 Ft/m2
4 szoba
87 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Törökné Varga Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Cegléden, egy 2 lakásos társasházban kialakított 87 nm-es lakás.
Az ingatlan műszaki paraméterei:
- Tartó szerkezet:
30 cm vastag téglafal fal készült H 10-es habarcsba falazva. + 20 cm hőszigetelés
- Válaszfalak :
10 cm vastag válaszfal téglából készül
- Födém szerkezet :
Az épületen fa gerendás födém készül fenyő gerendákkal
-Nyílászáró szerkezetek : műanyag
- Burkolatok :
Meleg padlós helyiségnél laminált parketta, hidegpadlós helyiségeknél kerámia burkolat
- Térburkolat: Viacolor térburkolat készül.
- Fűtés: Hőszivattyús fűtés plusz zárt égésterű gázkazánokkal, radiátoros fűtéssel lesz megoldva
- Parkoló: A telken belül két gépkocsi parkolása megoldott
- saját zárt kert!!!

Elosztása: nappali, konyha + 3hálószoba

Bővebb információkért keressen bizalommal!
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget!

Ha felkeltette hirdetésem az érdeklődését, keressen bizalommal!
Irodánkban teljes körű ügyintézéssel várjuk, bankfüggetlen tanácsadónknál. A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
1033 e Ft
940 e Ft -10%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
89.9 M Ft m Ft
71.5 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

71.5 M Ft
5 szoba
86 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

89.9 M Ft
4 szoba
87 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

83.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

90 M Ft
2 + 2 szoba
106 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

87.999 M Ft
2 szoba
93 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

79.14 M Ft
4 szoba
0 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

89.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

72.352 M Ft
2 szoba
76 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

77.74 M Ft
4 szoba
0 m²
Cegléd
Eladó téglalakás

Cegléd

72.789 M Ft
2 szoba
77 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Újhartyán
Eladó családi ház

Újhartyán

59.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Becsehely
Eladó családi ház