Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Álmodja újra – Felújítandó lakás hatalmas lehetőségekkel Soroksáron!A XXIII. kerület csendes, barátságos utcájában, háromlakásos közös udvarban eladó egy földszinti, 2 szobás, 108 m²-es ingatlan, saját garázzsal. A lakás jelenleg két külön bejáratú lakrészből áll, így akár kétgenerációs otthonná is alakítható.Az ingatlan teljes felújítást igényel, viszont óriási potenciált rejt magában: akár további 3 szoba is kialakítható, így tökéletes választás nagycsaládosoknak, összeköltözőknek vagy befektetőknek is!Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget – alakítsa álmai otthonává vagy hasznosítsa befektetésként!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 27. Utoljára módosítva: 2025. 05. 27.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XXIII. kerület, földszint