River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, 3. emelet

+ 9 kép 1/12
83 000 000 Ft83 M Ft 1 338 710 Ft/m2
3 szoba
62 m²
3. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 681
Pap Éva Zsuzsanna
OTPip - Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, FELÚJÍTOTT, NAPFÉNYES 3 SZOBÁS CSÚSZTATOTT ZSALUS LAKÁS ERKÉLLYEL

Pesterzsébet szívében, rendezett, folyamatosan felújított társasház 3. emeletén eladó egy 62 nm-es, napfényes, kiváló állapotú lakás + 7,2 nm-es erkéllyel.

- 3 külön nyíló szoba nagy ablakfelületekkel
-Kulccsal zárható, rövid folyosórész (csendes, csak 2 lakás van a folyosón)
-Teljeskörűen felújított műszaki és esztétikai állapot
-Nagy, délnyugati fekvésű erkély
-Per- és tehermentes , akár azonnal költözhető!

-Sarokkádas fürdő törölközőszárítóval

-Egyedi, asztalossal készített fa konyhabútor

-Beépített, tükrös gardrób

Társasház extrák:

-A panelprogram keretében az épület megújult:

-Kamerarendszer

-Stabil anyagi háttér, megtakarítással rendelkező társasház

Elhelyezkedés ? minden karnyújtásnyira:

Tömegközlekedés, üzletek, éttermek, orvosi rendelő, iskola, bank, önkormányzat, minden sétatávolságra.

Parkolás ingyenes a ház előtt, fedett beálló bérelhető a szomszédos lakóparkban.

-Otthon Start Program (fix 3%-os hitel) és CSOK Plusz igénybe vehető!
-Családi otthonnak és befektetésnek is kiváló, központi elhelyezkedése miatt könnyen bérbeadható!

Ne maradjon le róla! hívjon bizalommal, és nézze meg személyesen!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1339 e Ft
1173 e Ft -14%
1706 e Ft 22%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
83 M Ft m Ft
75.9 m Ft -9%
131.3 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
61 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

23 M Ft
1 szoba
32 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

79 M Ft
3 szoba
66 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XX. kerület, Tótfalusi Kis Miklós sétány
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

76.99 M Ft
1 + 3 szoba
75 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

75 M Ft
2 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca