Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
98 000 000 Ft98 M Ft 1 361 111 Ft/m2
3 szoba
72 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Balázs Csilla
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A 18. kerületben, a Liptáktelepen, a Darányi Ignác utcában eladó egy 72 m²-es, téglaépítésű lakás!A lakás jellemzői: 2 szoba, egy amerikai konyhás nappali, valamint egy kis kamra, Világos, barátságos helyiségek, A társasház saját gázfűtéses rendszerrel rendelkezik, amely a meleg vizet is biztosítja..Az épület: 3 emeletes társasház, szintenként 4 lakással, lift nincs, Teljesen szigetelt, felújított állapotú, Saját sorompós parkolóval rendelkezik.Környék és elhelyezkedés: A közelben iskola, óvoda, orvosi rendelő és nagyobb boltok is megtalálhatók, így minden könnyen elérhető. Befektetési lehetőség: Az épületben több lakás is bérbe van adva, így befektetésre is kiválóan alkalmas!Ez az ingatlan tökéletes választás családoknak vagy akár befektetőknek, akik hosszú távon is értékálló megoldást keresnek!Keressen bizalommal.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal.Eladás és vétel teljeskörű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés,megbízható ügyvédi háttér biztosítással. Hitel és CSOK ügyintézés a leggyorsabban, a legjobb feltételekkel.Személyre szabott ingyenes pénzügyi tanácsadás biztosításokkal és befektetésekkel kapcsolatban.Vevőink számára a szolgáltatásunk díjmentes. 06-70-393-4993

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1361 e Ft
1225 e Ft -11%
1706 e Ft 20%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
98 M Ft m Ft
84.3 m Ft -16%
131.3 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca