Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, Lakatostelep, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Zöldövezeti, erkélyes 2 szobás lakás kiváló lokációval – XVIII. kerület, Lakatos lakótelepen!
Budapest XVIII. kerületében, a Lakatos lakótelep szélén, a Mikszáth Kálmán utcában kínálunk megvételre egy 56 m²-es, erkélyes, 2 szobás, 4. emeleti felújítandó lakást, egy 10 emeletes, liftes toronyházban – azok számára, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék kialakítani új otthonukat.
Az ingatlan jó alapot biztosít egy saját igényekre szabott felújításhoz. A nyílászárók már cserélve lettek, kétrétegű üvegezésű műanyag ablakok kerültek beépítésre. A radiátorok szintén újak, a bejárati ajtó pedig acéllemez biztonsági ajtó.
Az épületről:
Az 1968-ban épült, csúsztatott zsalus technológiával készült, mindössze 38 lakásos társasház rendezett és tiszta lépcsőházzal rendelkezik. Szintenként 4 lakás található, a lakóközösség jó. A biztonságról az épületnél és a bejáratnál elhelyezett térfigyelő kamerák gondoskodnak.
A ház előtt és a környéken a parkolás ingyenesen megoldott.
Lakás jellemzői
• 56 m² lakótér + erkély
• 4. emelet (lift van)
• 2 szoba
• Zöldre néző nappali, háló és erkély
• Csendes, nyugodt környezet
• Biztonsági bejárati ajtó
Elosztás
• Előszoba
• Világos, erkélykapcsolatos nappali
• Konyha–étkező kamrával
• Hálószoba
• Fürdőszoba
Fenntartási költségek
• Közös költség: 14.500 Ft/hó
(lépcsőház világítás, takarítás, biztosítás, szemétszállítás)
• Távfűtés átalány: 13.800 Ft/hó
Lokáció és környezet
A lakás kiváló elhelyezkedésű: néhány perces sétával elérhető az Üllői út és a Nefelejcs utca, a közelben bevásárlási lehetőségek, iskola, óvoda és minden fontosabb kiszolgáló egység megtalálható. A környék infrastruktúrája rendezett és jól kiépített, a közlekedés gyors és kényelmes. A zöldövezeti környezet nyugodt lakhatást biztosít, ugyanakkor minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
Jogilag rendezett
• 1/1 tulajdon
• Birtokbaadás: 90 napon belül
Ez az ingatlan ideális választás családoknak, fiatal pároknak, egyedülállóknak, de befektetésnek is tökéletes. Bárkinek aki saját elképzeléseire formálná otthonát.
Irodánk teljes körű segítséget nyújt:
•díjmentes hitelügyintézés
•CSOK Plusz tanácsadás
•banki partneri háttér a vásárlás minden lépésében
Az alaprajz és a leírás tájékoztató jellegű.
Ne maradjon le erről az igazán különleges lehetőségről – hívjon bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 02. 19.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVIII. kerület, Lakatostelep, 4. emelet